Beton Silimi ve Parlatma

Beton Silme; Yüzeyi Bozuk Beton Zeminin Veya Yüzeyde Bulunan Çeşitli Boyalar, Epoksi Kaplamalar ve Dolgu Malzemelerinin Uygun Makine ve Ekipmanlarla Temizlenmesi İşlemine “Beton Zemin Silme” İşlemi Denmektedir.
Beton Silimi ve Parlatma İşlemi Kesinlikle Bir Yüzey Kaplama Yöntemi Değildir. Beton Zemine Çevreye Zararlı Hiçbir Kimyasal Uygulanmaz. Bu Yüzden Tamamen Çevre Dostu, Çok Uzun Ömürlü ve Ekonomik Zeminler Elde Edilebilir.
Zemininize Uyguladığınız Beton, Her Ne Kadar Düzgün Dökülürse Dökülsün, Pütürlü Bir Yüzeye Sahip Olacaktır. Pütürlü Bu Yüzey, Üzerine Yapılacak Uygulamalar İçin Engel Teşkil Eder. Sorunun Bu Noktasında Uygulanacak En Düşük Maliyetli ve En Kaliteli Çözüm İse Beton Silimi İşlemidir.
Beton Silimi , Özel Makinalarla Betonun Bozuk Üst Yüzeyinin Tıraşlanması, Her Uygulamaya Müsait Dümdüz Bir Yüzey Yaratmayı Sağlayan Bir İşlemdir.

Bursa Beton Silimi ve Parlatma

Beton Silme Sistemleri; Eskiyen, Kullanım Ömrünü Tamamlamış Yüzeylerin Rehabilite Edilerek Yeniden Kullanıma Açılması İçin Yapılan En Alternatif Uygulamadır
Beton Silme Sistemi; Silim İşi Sonrası Parlatma Aşamalarıyla Mozaik Görünümlü Parlaklıkta-Sağlamlıkta Üst Noktada Yer Almaktadır.
Ömrünü Tamamlayan Yüzeylerimize Yeniden Hayat Katan Bu Sistem Aşamalar Halinde Yapılmaktadır.
Beton Silme Sitemlerinde ömrünü Tamlamış Yüzeyin Tamirleri Yapılarak Çalışma Alanı Oluşturulması.
Oluşturulan Alanın İstenilen Yüzey Elde Edilene Kadar Silinmesi.
Yüzeyimizin İstediğimiz Hale Gelmesi Halinde Son Aşama Olarak Likit Sertleştiriciler Kullanılarak “Renkli Veya Saydam” Yüzeyimizin Tozunmazlığa Karşı ve Dayanıma Karşı Korunması
Beton Silimi, Beton Mekanik Silimi ile Zemin Hazırlığı, Çatlak/Delik Onarım, Beton Parlatma, Beton Parlatma, Beton Tasarımı, Beton Silimi, Tozumazlık, Tozumaz ve Beton Koruyucu Emprenye Astar ve Beton Verniği Konularında En Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Etmektedir.
Hizmetlerimiz Arasında Fabrika Zeminleri, Otoparklar, Hastaneler, Avm Zeminleri, Antrepo, Depo, Hava Limanları Gibi Bir Çok Alanda En Uygun ve Doğru Çözümü Sunmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Related posts