Yat Temizliği Hizmetleri

3 Tarafı Denizlerle Çevrili Olan Ülke Coğrafi Yapımız İtibarı ile Denizcilik, Ticari ve Kişisel Amaçlı Geniş Kitlelerce Önemli Bir Yer Edinmiştir. Sezon İçerisinde Büyük Oranda Turizme Hizmet Veren Tekne – Gulet ve Yatların Genel ve Detaylı Temizlik Hizmetlerinin Verilmesi, Sezona Hazırlanması İçin Gerekli Bakımların Yapılmasının Ardından Tekne Güverte – Lobi, Kamaraların Temizlik ve Hijyeninin Sağlanması, Personel Kabinleri ve Diğer Alanların Temizliğinin Doğru Malzemeler ve Deneyimli Temizlik Elemanları Eşliğinde Yapılması Gerekmektedir.
Ayrıca Kişisel Amaca Hizmet Eden Özel Tekne – Yat – Sürat Teknelerinin Kabin İçi ve Dışı Temizliğinin Yapılmasında Teknelerin Üretim Malzemesine ve İçinde Bulunduğu Malzemelerin Yapısına Bağlı Olarak En Doğru Malzemelerin Uygun Şekilde Kullanımı ile Deniz Araçlarınız İlk Günkü Kadar Temiz ve Hijyenik Olarak Sizleri Karşılayacaktır.

İstanbul Yat Temizliği Hizmetleri

Gemi ve Yat Temizliği Genelde Marina Olan Alanlarda Çok Sık Talep Edilen Temizlik Hizmetlerinden Bir Tanesidir. Gemi ve Yatlar Özel Malzemelerden Üretildiği İçin Temizliğinde de Özel Temizleme Kimyasalları Kullanılır.
Yatlar Sürekli Olarak Deniz İçerisinde Bulunduğundan Dolayı Sürekli Olarak Tuzlu Su ile Yani Erozyon ile Karşı Karşıya Bulunmaktadır.
Eğer Temizlik ve Bakım Hizmetleri Zamanında ve Gerektiği Gibi Yapılmaz İse Belli Bir Süre Sonra Değişik Alanlarda Çürüme İşlemleri Görülecektir.
Bu Sebepten Dolayı Temizliğin Sık Periyotlarda Yapılmasında Fayda Vardır.
Yatlar İnsanların Evleri Gibi Rahat Ettikleri Özel Alanlardır. Yat ile Dolaşma Veya Bir Yat Sahibi Olmak Büyük Bir Keyif İşidir. Bir İnsan İçin Arabası Ne İse Bir Yat Sahibi İçin Yatı Bir O Kadar Hatta Daha Fazla Değerlidir.
Yatlar Genelde Beyaz Renkli Olduğu İçin Kiri Çabuk Gösterir Ama Bir Yandan Da Yatlar Özel Bileşimlerden Oluşmaktadır. Yani Üzerine Rastgele Bir Temizlik Malzemesi Dökemezsiniz. Aynı Zamanda Yatların Bir Çoğunda Odalar Mevcuttur. Bu Odalarında Aynı Bir Ev Temizliğindeki Titizlik ile Temizlenmesi Gerekmektedir. Yatlar Belli Periyotlar ile Karaya Çıkartılır ve Dış Yüzey Bakımları Yapılır. Dış Yüzey Temizliğimde Bu Zaman Zarfı İçinde Yapılması En Makbul Olanıdır.
Çünkü Yat Denizdeyken İstenildiği Gibi Dış Yüzey Temizliği Yapılamaz. Eğer Yatınızı Ahşap İse Yine Dış Yüzey Temizliği ve Bakımı Karada Gerçekleşir. Ahşap Yatlarda Temizlik İşleminde Ahşaba Özel Temizlik Ürünleri Kullanılır, Bu Temizlik Ürünleri Ahşap Dostu Olup Hem Temizlik Yaparken Hem de Ahşabı Korur.

Aynı Zamanda Belli Periyotlar ile Ahşap Alanların Cilalama İşlemi Yapılarak Yatın Kullanım Ömrünü Arttırmış Olursunuz. Bu Konuların Hepsi Gemi Temizliği İçin de Geçerlidir. Tabi ki Gemilerin Hacimleri Daha Büyük Olduğu İçin Yatta Bir Kişi ile Yapılabilecek Temizlik Gemide Birden Fazla Kişi ile Yapılması Gerekmektedir.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Related posts